Opis filmu
Prawie 6 tysięcy gości, budowlańców i inwestorów z całego regionu oraz z zagranicy, odwiedziło przez ostatni weekend Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2010 w Bielsku-Białej. Wydarzenie to budziło zrozumiałe zainteresowanie, było bowiem jednocześnie inauguracją działalności targów w nowej, międzynarodowej formule, a jednocześnie pierwszą imprezą w oddanej właśnie do użytku nowej Hali Wystawienniczo-Sportowej. W targach uczestniczyło prawie 200 firm krajowych i zagranicznych z bardzo różnorodną ofertą budowlaną. Imprezę uświetniła swoją obecnością pani Europoseł Małgorzata Handzlik; z racji patronatu na uroczystość otwarcia przybyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Olgierd Dziekoński, Z-ca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Paweł Ziemski, Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, Radca Handlowy Ambasady czeskiej Karel Kisilka. Byli też obecni przedstawiciele izb gospodarczych z Czech, Austrii i Słowacji.
targi budownictwa bielsko-biała, 2010, astra, hala wystawienniczo-sportowa, szyndzielnia, ,
XXXVII Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej
Tagi: targi budownictwa bielsko-biał... zobacz wszystkie tagi
Opis: Prawie 6 tysięcy gości, budowlańców i inwestorów z całego regionu oraz z zagranicy, odwiedziło przez ostatni weekend Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2010 w Bielsku-Białej. Wydarzenie to budziło zrozumiałe zainteresowanie, było bowiem jednocześnie inauguracją działalności targów w nowej, międzynarodowej formule, a j... zobacz cały opis
Data i godzina dodania: 2010-05-04 09:14:55
Liczba wyświetleń: 26117
mirek722010-05-28
widzę, że nowa hala się sprawdza:) Bardzo dobry
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV