Opis filmu
Ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 356 wystawców i przeszło 15 tysięcy odwiedzających – tak w liczbach można podsumować targi Interbud, które odbyły się od 11 do 14 lutego w Łodzi. Są drugą, co do wielkości, imprezą wystawienniczą branży budowlanej w Polsce i największą skierowaną do inwestorów indywidualnych. „Tradycja - Przyszłość – Inwestycje” taka myśl przyświecała tegorocznej, siedemnastej już edycji Interbud. Targi pokazały, że branża budowlana poradziła sobie ze spowolnieniem, co podkreślał minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, oficjalnie uznając targi za otwarte. Po raz pierwszy organizator - Interservis sp. z o.o. – udostępnił wystawcom dodatkową powierzchnię, gdzie mogli oni zaprezentować swoje nowości. Z możliwości tej skorzystało 12 firm, starannie przygotowując się do prezentacji. Pomysł organizatorów zyskał uznanie i wielu wystawców zadeklarowało chęć skorzystania z takiej formy promocji w przyszłym roku. Paweł Babij – prezes Interservis sp. z o.o., podkreśla: Interbud 2010 to targi nowych technologii, dobrych emocji i pozytywnych energii. Targi, na których nie tylko handlowano lecz również rozmawiano o przyjaznym otoczeniu wokół domu, o nowoczesnych rozwiązaniach ułatwiających codzienne funkcjonowanie. W tym roku zwiedzający są bardzo wymagający, z satysfakcją obserwowałem wysoki poziom prowadzonych rozmów z naszymi klientami. Targi Interbud integrują wystawców i środowisko budowlane. Wielkie zainteresowanie świadczy o tym, że budownictwo zawsze będzie ważną dziedziną polskiej gospodarki.
interbud 2010, łódź, vcanal, targi, budownictwo, interserwis,
Interbud 2010
Targi - Reportaże 2010 / Interbud 2010
Tagi: interbud 2010, łódź, vcanal, t... zobacz wszystkie tagi
Opis: Ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 356 wystawców i przeszło 15 tysięcy odwiedzających – tak w liczbach można podsumować targi Interbud, które odbyły się od 11 do 14 lutego w Łodzi. Są drugą, co do wielkości, imprezą wystawienniczą branży budowlanej w Polsce i największą skierowaną do inwestorów ... zobacz cały opis
Data i godzina dodania: 2010-03-11 09:20:46
Liczba wyświetleń: 9147
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV