Opis filmu
Budownictwo zrównoważone oraz naturalne źródła pozyskiwania energii to tematy wiodące Targów INTERBUD, które odbyły się w Łodzi w dniach 17-20 lutego 2011 roku. Wystawcy oraz prelegenci konferencji towarzyszących targom przekonywali do tego, że bycie EKO w budownictwie staje się coraz bardziej modne, a co najważniejsze - opłacalne. Szczególnie mocno widać zmiany w zakresie odnawialnych źródeł energii. Sprzyjają temu również programy dofinansowania inwestycji w alternatywne źródła pozyskiwania energii oraz atrakcyjne linie kredytowe proponowane przez banki. Firmy prześcigają się proponując coraz to nowocześniejsze pompy ciepła, panele solarne. Innowacyjność prezentowanych przez nie produktów doceniła Komisja konkursowa i dwa spośród produktów nagrodzonych Złotym Medalem Targów INTERBUD to właśnie pompa ciepła oraz kolektor cieczowo-próżniowy.
interbud, interservis, targi, budownictwo, łódź, vcanal,
Targi - Reportaże 2011
Tagi: interbud, interservis, targi, ... zobacz wszystkie tagi
Opis: Budownictwo zrównoważone oraz naturalne źródła pozyskiwania energii to tematy wiodące Targów INTERBUD, które odbyły się w Łodzi w dniach 17-20 lutego 2011 roku. Wystawcy oraz prelegenci konferencji towarzyszących targom przekonywali do tego, że bycie EKO w budownictwie staje się coraz bardziej modne, a co najważniejsze - ... zobacz cały opis
Data i godzina dodania: 2011-02-25 14:15:44
Liczba wyświetleń: 18628
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV