Opis filmu
  Ponad 700 uczestników w tym 260 projektantów podczas Kongresu Pożarnictwa organizowanego przez DND Project w Warszawie; 23 panele techniczne i merytoryczne, łącznie 540 minut wykładów, 1180 produktów i 1000 m2 powierzchni przeznaczonej na ciekawe prezentacje i specjalistyczne pokazy – tak wyglądało spotkanie przedstawicieli branży zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej w pigułce.   Po raz kolejny Kongres Pożarnictwa zgromadził w jednym czasie miejscu rekordową ilość uczestników żywo zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa pożarowego. Blisko 715 specjalistów, głównie z tzw. szczebla decyzyjnego, odwiedziło ekspozycje przygotowane przez wystawców konferencji. Wśród gości kongresu nie zabrakło czołowych biur projektowych, instalatorów i integratorów systemów; przedsiębiorstw budowlanych, techników, inżynierów i konsultantów ds. zabezpieczeń; przedstawicieli ministerstw i samorządów czy też pracowników pionów i służb technicznych sektora przemysłu i energetyki a także w głównej mierze przedstawicieli Komend PSP i OSP z całej Polski. KONGRES POŻARNICTWA to jak dotąd największe branżowe Spotkanie Projektantów i Przedstawicieli Branży Zabezpieczeń i Ochrony Przeciwpożarowej w Polsce!   Zapraszamy na relacje !
dnd project, dnd, kongres ożarnictwa, konferencja pożarnictwa, ppoż, produkcja filmowa, filmy z konferencji, vcanal, grupa vcanal, vcanal.tv, telewizja budowlana, ,
Relacje
Śląski Dzień Budowlanych 2009
Forum Architektów i Inwestorów to szereg konferencji organizowanych przez firmę Virtus. Spotkania te, to prestiżowa i doskonała forma dotarcia i nawiązania ważnych kontaktów handlowych z kluczowymi partnerami biznesowymi. Konferencje organizowane są na terenie całej Polski.
Kongres Pożarnictwa zorganizowany przez firmę Proximus odbył się 23 lipca na Uniwersytecie Warszawskim. Kongres ma na celu popularyzacje oraz rozwijanie ochrony przeciwpożarowej w Polsce.
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa obchodzi w 2009 roku 75-lecie istnienia.
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa zorganizował 16.04.2009 seminarium szkoleniowe dotyczące legalizacji samowoli budowlanych.
Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej i Targi Green Power 2009 będzie największym wydarzeniem dotyczącym energetyki odnawialnej w Polsce w tym roku! Zapraszamy: 19 - 20 MAJA 2009, POZNAŃ,POLSKA I DZIEŃ KONGRESU Perspektywy rozwoju energetyki odnawialnej w Europie i Polsce do roku 2 030 i poza w obliczu światowego kryzysu gospodarczego II DZIEŃ KONGRESU Nowoczesne technologie i finansowanie inwestycji OZE w dobie spowolnienia gospodarczego
Odbywający się w BIURO CENTRUM w Katowicach VIII Zjazd Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zgromadził 150 delegatów oraz wielu dostojnych gości. Zjazd podjął 17 uchwał m.in. o udzieleniu absolutorium Radzie Izby, przyjęciu budżetu na rok 2009, przyjęciu zasad gospodarki finansowej na rok 2009 i przyjęciu sprawozdań z działalności organów Izby. Wśród przybyłych gości była Poseł do Parlamentu Europejskiego Genowefa Grabowska, Prezydent Katowic Piotr Uszok, wicewojewoda śląski Adam Matusiewicz, Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego Małgorzata Mazur, dyr wydziału inwestycji UW Grażyna Kamińska, przedstawiciele Forum Budownictwa Śląskiego, stowarzyszeń naukowo-technicznych, świata nauki i mediów.
KONGRES POŻARNICTWA to specjalistyczna impreza adresowana do osób zajmujących się profesjonalnie ochroną przeciwpożarową, inwestorów, największych biur projektowych zajmujących się zabezpieczeniem obiektów, inżynierów i techników pożarnictwa, projektantów instalacji i urządzeń przeciwpożarowych, projektantów budowlanych, kierownictwa i kadry Komend Państwowej Straży Pożarnej i OSP z terenu całego kraju. Celem Kongresu jest rozwijanie i popularyzacja ochrony przeciwpożarowej w Polsce.
W dniach 19-22 marca 2009 r. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Katowice z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach zorganizowało w Zakopanem międzynarodowe seminarium szkoleniowe „Ochrona przeciwpożarowa – Zakopane Wiosna 2009”.
XXIV Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji. Tematem tegorocznych warsztatów były "Naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych". WPPK 2009 organizował krakowski oddział PZITB.
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV