Opis filmu
Prawie 6 tysięcy gości, budowlańców i inwestorów z całego regionu oraz z zagranicy, odwiedziło przez ostatni weekend Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2010 w Bielsku-Białej. Wydarzenie to budziło zrozumiałe zainteresowanie, było bowiem jednocześnie inauguracją działalności targów w nowej, międzynarodowej formule, a jednocześnie pierwszą imprezą w oddanej właśnie do użytku nowej Hali Wystawienniczo-Sportowej. W targach uczestniczyło prawie 200 firm krajowych i zagranicznych z bardzo różnorodną ofertą budowlaną. Imprezę uświetniła swoją obecnością pani Europoseł Małgorzata Handzlik; z racji patronatu na uroczystość otwarcia przybyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Olgierd Dziekoński, Z-ca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Paweł Ziemski, Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, Radca Handlowy Ambasady czeskiej Karel Kisilka. Byli też obecni przedstawiciele izb gospodarczych z Czech, Austrii i Słowacji.
targi budownictwa bielsko-biała, 2010, astra, hala wystawienniczo-sportowa, szyndzielnia, ,
Targi - Reportaże 2009
Ponad 1300 wystawców zaprezentowało się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ramach targów odbyły się między innymi: drugie Glazurnicze Mistrzostwa Polski, pokazy dekarzy oraz warsztaty dla architektów.
INTERBUD stał się synonimem targów prezentujących wszystko co związane z branżą budowlaną, targów które łączą w sobie duży rozmach, dobrą organizację i duże zainteresowanie zwiedzających. Budownictwo to jedna z największych dziedzin polskiej gospodarki, a rosnąca konkurencja wymaga poszukiwania nowych kontaktów handlowych.
Całoroczne stoiska wystawiennicze - Bartycka 24, Warszawa
W dniach 8-10 maja 2009 roku odbyły się IX Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Targi Budownictwa to prezentacja branży budowlanej, firm z regionu tyskiego i całej aglomeracji śląskiej. Około 100 wystawców zaprezentowało różnorodną ofertę targową. Swoje propozycje przedstawili m.in. projektanci i wykonawcy domów i mieszkań, firmy budowlane, instalacyjne, firmy meblarskie i zajmujące się wyposażaniem wnętrz oraz instytucje finansujące budownictwo.
W Centrum Targowym – Chemobudowa - Kraków S.A. w dniach 17-19 kwietnia 2009 będą odbywały się XXXIII Krakowskie Targi Budownictwa WIOSNA 2009. Są to największe Targi Budownictwa w Małopolsce , które wpisały się na stałe w ogólnopolski kalendarz targowy.
XXIV Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD. Podczas targów zaprezentowało się ponad 200 wystawców z Polski, Czech i Niemiec. Organizatorem były Międzynarodowe Targi Katowickie.
Blisko 500 wystawców z ponad 20 krajów wzięło udział w tegorocznej edycji największego w Polsce wydarzenia dla branży mebli i wyposażenia wnętrz - równolegle odbywających się targów MEBLE, BIURO, HOME DECOR wraz z Salonem LUMINEXPO oraz BUDMA INTERIOR. Po raz pierwszy towarzyszył im także prestiżowy projekt arena DESIGN. W dniach od 3 do 6 czerwca tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło ponad 20.000 osób.
Warszawa 4 -5 kwietnia 2009 Kilkanaście tysięcy ofert nowych mieszkań, prawie stu wystawców rekordowa liczba odwiedzających - 13.500. Takimi spektakularnymi wynikami zakończyła się jedenasta edycja Mazowieckich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl.
Tragi odbyły się 15-17 maja 2009 w Bielsku-Białej na Hali BKS przy ul. Rychlińskiego 19. Patronat nad targami sprawowało Ministerstwo Infrastruktury Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego Prezydenta Miasta Bielska-Białej.
Największe targi nowoczesnych technologii dla przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej odbyły się w Poznaniu w dniach 16-19 czerwca 2009.
Kiermasz Roślin Ozdobnych, Instalacje, Wyposażenie Wnętrz, Usługi Finansowe, Nieruchomości – to impreza odbywająca się pod tytułem „DOM I OGRÓD”, organizowana w Gliwicach. Impreza podzielona jest tematycznie tj. w hali prezentują się firmy z zakresu instalacji, wyposażenia wnętrz, nieruchomości, natomiast na terenie zewnętrznym trwa kiermasz roślin.
Podczas targów prawie 150 wystawców oferowało najnowsze materiały i technologie budowlane, techniki grzewcze i instalacyjne, architekturę przydomową i ogrodową oraz elementy wyposażenia wnętrz i usługi.
W warszawskim Centrum Targowo Kongresowym MT Polska swoją ofertę z zakresu infrastruktury drogowej, miejskiej oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego przedstawiło 131 wystawców z Austrii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Polski.
II edycja Targów Domów i Mieszkań w Bielsku-Białej - Beskid Dom 2009
Targi Budownictwa w Bielsku-Białej to wieloletnie tradycje, nowoczesny obiekt wystawienniczy, to także prestiż potwierdzony liczącymi się patronatami honorowymi i medialnymi. Dogodne położenie przygraniczne stwarza też okazje do spotkań z kontrahentami z Czech, Słowacji i Austrii licznie odwiedzającymi tę imprezę. W ocenie wielu ekspertów targi są najtańszym i najskuteczniejszym sposobem wejścia na rynek oraz budowania i podtrzymywania wizerunku firmy.
mirek722010-05-28
widzę, że nowa hala się sprawdza:) Bardzo dobry
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV