Opis filmu
Budma 2010 (reportaż) - dzień drugi Tematem jest CBS – czyli Budownictwo Sportowe - pawilony 6 i 6A
budma 2010, budmasz, centrum budownictwa sportowego, cbs, budshow,
Targi - Reportaże 2010
I edycja Jaworznickich Targów odbyła się w 1998r. Od tej pory impreza odbywa się niezmiennie w pierwszej połowie kwietnia. Przygotowując pierwszą edycję, kierowaliśmy się sugestiami ze strony naszych wystawców z Targów Wadowickich. Przedstawili nam oni Jaworzno jako miasto rozwijające się, liczące łącznie około 100 tys. mieszkańców. Swoją siedzibę mają tutaj producenci stolarki okiennej, styropianu, a także liczni hurtownicy i drobni przedsiębiorcy. Na przestrzeni tych kilku lat impreza zmieniała się. Każdorazowo prezentują się nowi wystawcy, targom przybyły imprezy towarzyszące. Zmienił się również charakter zwiedzających. Teraz są to osoby ściśle zainteresowane branżą, budujące się, lub coś remontujące. Nadal targi odwiedzają całe rodziny, głównie jednak w niedzielę.
ieszyńskie targi są doskonałą okazją do zapoznania się z nowatorskimi rozwiązaniami w branży budowlano-remontowej. W imprezie wzięło udział prawie 60 wystawców, prezentujących bardzo różnorodną ofertę targową. Głównym tematem wydarzenia będą najnowsze technologie i materiały, niezbędne przy budowie domu i zagospodarowaniu jego otoczenia tj. pokrycia dachowe, systemy grzewcze, stolarka otworowa.
W ciągu 3 dni Targi SIBEX 2010 odwiedziło 6.700 gości i kontrahentów z terenu aglomeracji śląskiej a także wielu przedsiębiorców z innych polskich miast.
XXIV Targi Budownictwa TARBUD 2010 to największe przedsięwzięcie wystawienniczo-handlowe branży budowlanej na Dolnym Śląsku, posiadające swoją długoletnią tradycję i rangę jednej z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce. Ogromna liczba zwiedzających i obecność renomowanych firm wykonawczych i producenckich potwierdzają znaczenie targów dla środowiska. Targi te to nie tylko okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i miejsca prezentacji oferty handlowej lecz również platforma spotkań dla wymiany myśli, doświadczeń i informacji; to miejsce spotkań stowarzyszeń i organizacji budowlanych oraz biznesowych Dolnego Śląską, podmiotów gospodarczych szeroko pojętej branży budowlanej Wrocławia i regionu, środowisk naukowych oraz jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za rozwój gospodarczy. Szeroka tematyka Targów i bogaty program prezentacji, szkoleń, seminariów i konkursów poświęconych budownictwu powinien zadowolić nie tylko fachowców, ale także indywidualnych inwestorów, planujących budowę lub modernizację domu.
„Tradycja - Przyszłość – Inwestycje” taka myśl przyświecała tegorocznej, siedemnastej już edycji Interbud. Targi pokazały, że branża budowlana poradziła sobie ze spowolnieniem, co podkreślał minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, oficjalnie uznając targi za otwarte.
Festiwal Wnętrz to nowa formuła targów, gdzie przestrzeń wystawowa przenika się z formułą konferencji. Ambicją i celem Festiwalu jest prezentacja i promocja nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz, a także budzenie i kształtowanie u uczestników wrażliwości na przestrzeń wokół nas. Wśród imprez towarzyszących imprezie odbywa się przegląd najnowszych trendów, warsztaty projektowania i dekorowania wnętrz, pokazy młodego polskiego design oraz liczne panele konferencyjne. Festiwal Wnętrz to także miejsce, gdzie spotkają się osoby planujące urządzenie domu mieszkania i biura. Doradzać im będą wybitni specjaliści, architekci wnętrz, dekoratorzy i plastycy. Wśród innych zaproszonych gości znajdą się inwestorzy, właściciele salonów SPA, hoteli i pensjonatów, a także przedstawiciele mediów i wydawnictw branżowych.
Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 19-22 stycznia 2010 r., potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej. Zgodnie z tematem przewodnim - „Zrównoważone budownictwo - ekonomia, ekologia, człowiek" - ekspozycja i program 19. edycji targów koncentrował się wokół bezpiecznych dla człowieka, ekologicznych materiałów budowlanych, technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku przy zminimalizowaniu skutków jego oddziaływania na środowisko naturalne, a także projektowania w harmonii z kontekstem kulturowym i krajobrazowym.
W dniach 19-21 lutego odbyły się XI Gliwickie Targi Budownictwa. 1800 m2 zostało zagospodarowane przez 115 wystawców prezentujących najróżniejsze technologie i materiały budowlane, dachówki, klinkier, stolarkę okienną jak i drzwiową, nowoczesne systemy ogrzewania, ogrodzenia, systemy kominkowe, meble, fotele masujące i wiele innych. Stoiska były urządzone nowocześnie, ciekawie, niebanalnie. Tegoroczne targi odwiedziło blisko 8 tys. osób.
bud dom2010-01-23
Nie byłem w tym roku na targach, ale dzieki Waszym reportażom mogę poczuć klimat i atmosferę Budmy. Do zobaczenia za rok ! Rewelacyjny
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV