Opis filmu
XXIV Targi Budownictwa TARBUD 2010 to największe przedsięwzięcie wystawienniczo-handlowe branży budowlanej na Dolnym Śląsku, posiadające swoją długoletnią tradycję i rangę jednej z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce. Ogromna liczba zwiedzających i obecność renomowanych firm wykonawczych i producenckich potwierdzają znaczenie targów dla środowiska. Targi te to nie tylko okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i miejsca prezentacji oferty handlowej lecz również platforma spotkań dla wymiany myśli, doświadczeń i informacji; to miejsce spotkań stowarzyszeń i organizacji budowlanych oraz biznesowych Dolnego Śląską, podmiotów gospodarczych szeroko pojętej branży budowlanej Wrocławia i regionu, środowisk naukowych oraz jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za rozwój gospodarczy. Szeroka tematyka Targów i bogaty program prezentacji, szkoleń, seminariów i konkursów poświęconych budownictwu powinien zadowolić nie tylko fachowców, ale także indywidualnych inwestorów, planujących budowę lub modernizację domu.
tarbud, wrocław, 2010, targi, budownictwo, dom, architektura, ,
Tarbud 2010
Targi - Reportaże 2010 / Tarbud 2010
Tagi: tarbud, wrocław, 2010, targi, ... zobacz wszystkie tagi
Opis: XXIV Targi Budownictwa TARBUD 2010 to największe przedsięwzięcie wystawienniczo-handlowe branży budowlanej na Dolnym Śląsku, posiadające swoją długoletnią tradycję i rangę jednej z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce. Ogromna liczba zwiedzających i obecność renomowanych firm wykonawczych i producenckich potwie... zobacz cały opis
Data i godzina dodania: 2010-04-01 15:18:25
Liczba wyświetleń: 6403
Aby dodać komentarz musisz zalogować się na stronie. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy do rejestracji.
Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa Ogolnopolski Kongres Pożarnictwa
Ogolnopols...
26.07.2012 Warszawa. Kolejny wielki sukces IX edycji KONGRES...
KONFERENCJA SVT POLSKA KONFERENCJA SVT POLSKA
KONFERENCJ...
Konferencja firmy SVT zrealizowana podczas Kongresu Przeciwp...
Targbud 2010 - Katowice Targbud 2010 - Katowice
Targbud 20...
W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku, zakończyły się jubileusz...
Wszystkie firmy zainteresowane produkcją profesjonalnego filmu reklamowego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy owocną współpracę !
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2009 VCANAL.TV